FI*Escape's Xanni

2012 10 29
Atžalos

Gimimo data 2012 10 29. Spalva n 22 - juoda, dėmėtai raina (klasikinis rainumas).

Pristatome Lordcoon*LT veislyno žvaigždę - katę FI*Escape’s Xanni. Ši katė atvyko į mūsų veislyną iš žinomo, turinčio senas ir geras tradicijas Suomijos Meino meškėnų veislyno Escape’s.

Katė FI*Escape’s Xanni - tai mūsų perlas. Ši katė pasižymi puikiu parodiniu temperamentu, o teisėjai iš įvairių pasaulio šalių vertina ją kaip puikią Meino meškėnų katę. Jos galva ir ausys yra idealios formos. Ji turi stiprų ir proporcingą kūną, puikios spalvos žvilganti kailį, išmargintą ryškiu juodai marmuriniu piešiniu. Jos ausų galiukai papuošti ilgais šepetėliais, kurie daro ją dar panašesnę į lūšį. Per tarptautines kačių parodas visi teisėjai vienareikšmiškai tvirtina, kad ši katė - puikiai subalansuota ir sukaupusi savyje visus geriausius Meino meškėnų bruožus. 2013 m. dalyvaudama tarptautinėje kačių parodoje Suomijoje (amžiaus grupė nuo 3 iki 6 mėn.) katė FI*Escape’s Xanni buvo pripažinta kaip geriausia katė tarp visų veislių kačių iki 6 mėn ir gražiausia kate pagal tipą, spalvą ir piešinį tarp visų suaugusių Meino meškėnų kačių ir visų kitų pusiau ilgaplaukių II kategorijos kačių!

Katės FI*Escape’s Xanni tėvai yra pripažinti vienais geriausių Meino meškėnų veislės atstovų Suomijoje. Jos tėvas IC IT*Victorycoon’s Somebody to Love JW 2012 m. buvo pripažintas geriausiu Meino meškėnu Suomijoje, o jos mama CH Escape’s Rihanna JW vienuolika kartų laimėjo Best in Show(11x Best in Show) , 2x Best of Best 3, 13 x Nom Bis,11x BIV.

Dėkojame Jaanai Hiltunen už pasitikejimą mūsų veislynu ir už šią stulbinančią katytę - FI*Escape’s Xanni.